Araç Kiralama Kampanyaları

En Uygun İzmir'de Kiralık Araba, rent a car Fiyatları Burada!

Aşşağıda bulunan tüm araçlar çözüm ortağımız olan viaydi rent a car'ın tüm araç filosunda yer alan arabalardır.Burada yer alan araç fiyatları ve çeşitleri Günlük bazda en az 1 günlük fiyatlardır.Hafta sonu ve yaz sezonu için değişkenlik gösterebilmektedir. Kiralanacak gün sayısına bağlı olarak fiyatlarımız daha çok ucuzlayacağından en güncel fiyatlar ve online rent a car rezervasyonlarınız için Oto Kiralama 'ya tıklayınız.

İzmir oto kiralama firmaları arasından kaliteli arabayı bizlerden en ucuz fiyatlardan kiralarsınız.

Rent a car fiyatları konusunda en uygun şekilde fiyat politikasına sahibiz. Araba kiralama mevzusu bizim için basit bir konu olmamıştır hiçbir zaman. Bunun bilincindeyiz, bizden kiralamadan önce aracın sıkıntısının olmadığından emin olabilirsiniz (benzin yakma durumu, bakımı, belgeleri vb..). Sayfamızda yer alan araç türleri ve hakkındaki resimler temsili olup tüm marka modellerimizi görebilmek için üstte bulunan oto kiralama linkimize tıklayınız.

izmir rent a car resim
Ucuza Kiralayın

Ekonomik Sınıf Araçlarımız: Günlük 40-55 TL FİYAT ARALIĞI

peugeot 206 symbol era palio fiesta

Orta Sınıf Araçlarımız: Günlük 65-95 TL FİYAT ARALIĞI

megane fluence linea focus megane2
<

Ticari Sınıf Araçlarımız: Günlük 75-120 TL FİYAT ARALIĞI

doblo fiorino kangoo w caddy

Lüks Sınıf: Günlük 110-220 TL FİYAT ARALIĞI

mondeo sorento passat jetta trafic mercedes

Siz değerli müşterilere tavsiyemiz:

p>Araç kiralarken bilmeniz gerekenler: Öncelikle her firmalarının kendisine özel kiralama koşullarının olduğunu unutmayınız.Örnek olarak biz her araç gurubu farklı ehliyet yılları talep ediyoruz.Ekonomik segment araçlar için 2 yıl Orta Sınıf için 3 Üst sınıf Lüks segment araçlarımız için en az 5 yıllık ehliyet talep ediyoruz.Ayrıca Firmamızdan yapacak olduğunuz araç kiralamarında aracı teslim alırken kendi adınıza düzenlenmiş bir kredi kartınız olması gerekmektedir.Firmamız uygun gördüğü takdirde kredi kartınıza 1 000 Tl provisyon koyma hakkına sahipdir.Araç tesliminde bu provizyon iptal edilir 1-3 iş günü tekrar kartınıza iade olur.(Bu durum bankanızın yoğunluğuna göre değişebilir engeç 3 gün sürmektedir.) Farklı firmalardan araç kiralama yaparken aracın modeli,yılı,bakımları,detay temizliği,normalmi rent a car kaskosumu olduğuna mutlaka değinilmelidir.

Buradaki fiyatlar sizi tatmin etmediyse ve uzun vaadeli bir ortaklık düşünüyorsanız arayın aylık oto kiralamadaki tarifemizi ve yıllık kiralamalardaki avantajlarımızdan faydalanmak için bizi arayın. Size ve işletmenize en uygun çözümü birlikte bulalım.

Uzun Dönem Aylık veya yıllık otomobile ihtiyacınızmı var ?.

Firmanız için yada Uzun dönem kişisel ihtiyaçlarınız için size özel fiyat çıkarmamız için bizle iletişime geçebilirsiniz . 1 yıl veya üzeri kiralamalarınızda %20'ye varan indirimler ve sınırsız hizmet kalitesi sizleri bekliyor.Online olarak araç Rezerasyonu yapmak için Arayınız.