EA rent a car oto kiralama

Uygun İzmir Kiralık Araba, rent a car Fiyatları Burda!

Burada yer alan araç fiyatları ve çeşitleri Günlük bazda en az 2 günlük hafta sonu fiyatlardır.Hafta sonu ve yaz sezonu için değişkenlik gösterebilmektedir. Kiralanacak gün sayısına bağlı olarak fiyatlarımız daha çok ucuzlayacağından size en makul teklifimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

izmirdeki kiralık araba firması

Size bu sayfada özellikle müşterilerin bahsedilen izmir kiralık arabalara gösterdiği yönelişte yaptığı yanlış tercihler sonucu hüsrana uğramalarını engellemek adına, izmir oto kiralama firmaları arasından kaliteli arabayı neden bizden aldığınızda avantajlı olduğunuzdan, kiralanabilinir arabaların nev'i ile hangi özelliklere sahip olduğu vb. detaylardan bahsetmekteyiz. Rent a car fiyatları ayarlamasını en uygun şekilde yapıyoruz. Araba mevzusu bizim için basit bir konu olmamıştır hiçbir zaman. Bunun bilincindeyiz, bizden kiralamadan önce aracın sıkıntısının olmadığından emin olabilirsiniz (benzin yakma durumu, bakımı, belgeleri vb..). Sayfamızda yer alan araç türleri ve hakkındaki resimler temsili olup otoyu kiralamak için şirketimizi arayarak teslimat noktasını bildirmeli ya da mekanımıza teşrif etmelisiniz.

Ekonomik Sınıf: Günlük 70-90 TL FİYAT ARALIĞI

peugeot 206 symbol era getz palio fiesta albea

Orta Sınıf: Günlük 80-120 TL FİYAT ARALIĞI

megane fluence linea focus focus sw megane2

Ticari Sınıf: Günlük 90-150 TL FİYAT ARALIĞI

doblo fiorino kangoo w caddy

Lüks Sınıf: Günlük 120-350 TL FİYAT ARALIĞI

duster mondeo sorento passat jetta trafic mercedes caravella

Siz değerli müşterilere tavsiyemiz:

Araç kiralarken bilmeniz gerekenler: Öncelikle her firmanın kendisine özel kiralama koşullarının olduğunu unutmayınız.Örnek olarak biz her araç gurubu farklı ehliyet yılları taleb ediyoruz.Ekonomik segment araçlar için 2 yıl Orta Sınıf için 4 Üst sınıf Lüks segment araçlarımız için en az 5 yıllık ehliyet taleb ediyoruz.Ayrıca Firmamızdan yapacak olduğunuz araç kiralamarında aracı teslim alırken kendi adınıza düzenlenmiş bir kredi kartınız olması gerekmektedir.Firmamız uygun gördüğü takdirde kredi kartınıza 1 000 Tl provisyon koyma hakkına sahipdir.Araç tesliminde bu provizyon iptal edilir 1-3 iş günü tekrar kartınıza iade olur.(Bu durum bankanızın yoğunluğuna göre değişebilir engeç 3 gün sürmektedir.) Farklı firmalardan araç kiralama yaparken aracın modeli,yılı,bakımları,detay temizliği,normalmi rent a car kaskosumu olduğuna mutlaka değinilmelidir.

Buradaki fiyatlar sizi tatmin etmediyse ve uzun vaadeli bir ortaklık düşünüyorsanız arayın aylık oto kiralamadaki tarifemizi ve yıllık kiralamalardaki avantajlarımızdan faydalanmak için bizi arayın. Size ve işletmenize en uygun çözümü birlikte bulalım.

Uzun Dönem Aylık veya yıllık otomobile ihtiyacınızmı var ?.

Firmanız için yada Uzun dönem kişisel ihtiyaçlarınız için size özel fiyat çıkarmamız için bizle iletişime geçebilirsiniz . 1 yıl veya üzeri kiralamalarınızda %20'ye varan indirimler ve sınırsız hizmet kalitesi sizleri bekliyor.Online olarak araç Rezerasyonu yapmak için Tıklayınız

=> Kiralık Araçlarımız için Online Rezervasyon <=

.