EA rent a car oto kiralama

Uygun İzmir Kiralık Araba, rent a car Fiyatları Burda!

Burada yer alan araç fiyatları ve çeşitleri Günlük bazda en az 2 günlük hafta sonu fiyatlardır.Hafta sonu ve yaz sezonu için değişkenlik gösterebilmektedir. Kiralanacak gün sayısına bağlı olarak fiyatlarımız daha çok ucuzlayacağından size en makul teklifimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

izmirdeki kiralık araba firması

Size bu sayfada özellikle müşterilerin bahsedilen izmir kiralık arabalara gösterdiği yönelişte yaptığı yanlış tercihler sonucu hüsrana uğramalarını engellemek adına, izmir oto kiralama firmaları arasından kaliteli arabayı neden bizden aldığınızda avantajlı olduğunuzdan, kiralanabilinir arabaların nev'i ile hangi özelliklere sahip olduğu vb. detaylardan bahsetmekteyiz. Rent a car fiyatları ayarlamasını en uygun şekilde yapıyoruz. Araba mevzusu bizim için basit bir konu olmamıştır hiçbir zaman. Bunun bilincindeyiz, bizden kiralamadan önce aracın sıkıntısının olmadığından emin olabilirsiniz (benzin yakma durumu, bakımı, belgeleri vb..). Sayfamızda yer alan araç türleri ve hakkındaki resimler temsili olup otoyu kiralamak için şirketimizi arayarak teslimat noktasını bildirmeli ya da mekanımıza teşrif etmelisiniz.

Ekonomik Sınıf: Günlük 70-90 TL FİYAT ARALIĞI

peugeot 206 symbol era getz palio fiesta albea

Orta Sınıf: Günlük 80-120 TL FİYAT ARALIĞI

megane fluence linea focus focus sw megane2

Ticari Sınıf: Günlük 90-150 TL FİYAT ARALIĞI

doblo fiorino kangoo w caddy

Lüks Sınıf: Günlük 120-350 TL FİYAT ARALIĞI

duster mondeo sorento passat jetta trafic mercedes caravella

Siz değerli müşterilere tavsiyemiz:

EA grubu olarak naçizane tavsiyemiz şudur:Bu konu hassas bir seçim gerektirdiğinden, önceden otomobiller konusunda bilgi sahibi olmanızda yarar vardır. Siz de eğer ucuz olsun ama aynı zamanda mide ağrısı da yapmasın istiyorsanız bize uğramanızda yarar var.

Buradaki fiyatlar sizi tatmin etmediyse ve uzun vaadeli bir ortaklık düşünüyorsanız arayın aylık oto kiralamadaki tarifemizi ve yıllık kiralamalardaki avantajlarımızdan faydalanmak için bizi arayın. Size ve işletmenize en uygun çözümü birlikte bulalım.

Uzun vadeli otomobile ihtiyacınız varsa..

Şayet şirket yönetiyor ya da başka nedenlere bağlı olarak günlük kiralama tarifesi maliyet hesabınıza uymuyorsa bizi dinleyin. 1 yıl veya üzeri kiralamalarınızda %20'ye varan indirimler ve sınırsız hizmet kalitesi sizi bekliyor. Araç filosu kurmak için doğru yerdesiniz.