İzmir İlinin Konak İlçesinde Bizden Araç Kiralama yapın,ucuza rent a car hizmeti alın

Merkez ilçe olan konakda ucuz fiyatlara araba kiralayabileceğiniz firmamızdan siz için sürekli indirim fırsatları sunmaktayız.Bütçenize uygun araçları şirketimizden tedarik ederek en cazip fiyatlara konakta rent a car hizmeti alabilirsiniz.

Merkez ofisimizin bulunduğu konakta sizler için tüm modellerden oluşan araç filomuzda kaliteli ve cazip fiyatlı rent a car hizmeti sunmaktayız..

Şirketimizden konak araç kiralama hizmeti alarak, dilediğiniz noktalara teslimat gerçekleştirebiliriz.Sizlerin ofisimize kadar gelmesine gerek kalmadan,bulunduğunuz mevkiye,aracınızı personellerimiz ulaştırmaktadır.

Güncel Fiyatlar ve Online Rezervasyon Hizmeti almak İçin Oto Kiralama Tıklayınız

Reklamınız Burada Olsun

Konak İlçesinde En Ucuz Fiyatlarla Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.

Semtimizde bulunan oto kiralama şirketlerini dolaşsanızda en cazip ve uygun avantajlarla konakta kiralama hizmeti veren firmamızdan daha ucuz fiyatlardan araç kiralama şirketi bulamassınız.Çünkü yenilenen araç filomuzda tedarik ettiğimiz arabalar her 20.000 km de değiştiğinden rekabet açısından en cüzi fiyatları vermekteyiz.

Konakta Neden Bizi Seçmelisiniz.

Konak'ın Alsancak semtinde bulunan Şirkettimizden bütçenize uygun iç dış detay temizliği Teknik aksamları tamamlanmış bakımı yetkili servislerce yapılan ekonomik araçların yanında,ayrıca Dacia Stepway,Dacia Duster,Mercedes Vito,Mercedes Cla 200 gibi kaliteli ve 2013 model üstü araçları Kiralayabilirsiniz.Tüm araçlarımız rent a car kaskolu olup,muafiyetli yada muafiyetsiz olarak hizmetinize sunabilmekteyiz.

Konak ta Neredeyiz ?

Konak ilçesinin alsancak semtinde sevgi yolunun sonunda,amerikan kültür merkezi öğrenci giriş kapısı karşı sokağında sizlere hizmet vermekteyiz.hafta içi 19 a kadar açık olan ofisimizden konaktaki tüm rent a car taleplerinizi karşılamaktayız.