Rent A Car Açmak istiyorsanız bilmeniz gerekenler

Artık devir değişiyor ve zamanın revaçta işi Rent A Car açmak oldu. Böyle bir dönemde rent a car işini kafaya koyduysanız bazı noktaları bilmeniz için insanlara faydalı olacak rent a car açmak için gerekli belgeler'i bir makale halinde yazdık..

Peki Nedir Rent a Car Açarken gerekli şartlar?

Listemizdeki firmalarla bir bağlantımız olmayıp sadece web sitelerinden edindiğimiz bilgilerle sizlere tek çatı altında topladığımızı unutmamnızı diler.Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Zamana ayak uydurmak istediniz yada sermayenizi değerlendirmek için bir rent a car firması kurmak; yapılabilecek doğru yatırımlardan biridir rent a car izmir şirketi kurmak! Burada kısa ve öz gerekli şartlar, istenilen belgeler, faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Bu metinde rent a car açmak için gerekli belgeler nelerdir sorusuna cevap vereceğiz. Oto Kiralama firması Açmak için istenilen belgeler şunlardır:

Nüfus sureti ve ikametgah.

2 tane foto- Tapu fotokopi.- Yapı kullanma izni kağıdı.- Dükkan kiralık ise Kira sözleşmesi aslı veya Noterden tasdik sureti.- Vergi levha fotokopi.- Esnaf veya Ticaret oda kayıt fotokopisi.- SGK belgesi ,ya da emeklilik cüzdanı fotokopisi.- Çöpün kontainer faturası.- İşyeri için su abonesi kartlı sayaç- Yangına dair önlem alındı raporu (itfaiye).- Emniyete kimlik konusunda bildirimde bulunmakla ilgili belgenin fotokopisi.- (Eğer Şirket ise)İmza sirküleri,Ticaret Sicil gazetesi fotokopisi- Sabıka kaydı (sabıkası olanlar mahkeme kararları ile birlikte)-

İl ve ilçelere tıklayarak rent a car firmalarının vermiş olduğu hizmetlere göz atabilir,örnek rent a car web sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Reklamınız Burada Olsun